Obecné dotazy

K čemu Známky slouží?
Je to speciální webová aplikace, která za pomocí tvých přihlašovacích údajů zjistí známky z Bakalářů a přehledně je zobrazí. Navíc si můžeš přihlašovací údaje uložit a zobrazování známek je pak znatelně rychlejší.

Neohrozí to mé osobní údaje?
Pokud použiješ Anonymní prohlížení, náš server si žádné údaje neukládá. V opačném případě, kdy prohlížíš s uloženými přihlašovacími údaji, jsou tyto údaje i známky uloženy v naší databázi, odkud se nikam nedostanou. A ani v případě, že by se ti někdo dostal na účet, se daná osoba nedozví tvé přihlašovací údaje k Bakalářům.

Zjistím u známek i váhu, datum a popis?
Určitě. Navíc jsou jednotlivé známky podle váhy různě veliké a v podrobném zobrazení jsou přehledně rozděleny do jednotlivých měsíců. Zkus si to a uvidíš :)

Zjistím i průměr, čtvrtletní nebo pololetní známku předmětů?
Jasně. Vše je přehledně zobrazeno, průměr hnědě a pololetní známka zeleně, čtvrtletní se zobrazí po rozkliknutí nebo oranžově místo pololetní, pokud ještě pololetní není. No zkus si to :)

Poznám nějak, které známky přibyly a které jsou staré?
Ano! Systém ti vždy napíše počet ještě nezobrazených známek a když je zobrazíš, budou mít červenou barvu. Je to propracovanější než na normálních Bakalářích.

Zjistím taky rozvrh nebo výchovná opatření?
Na tom se zatím pracuje, aktuálně můžeš zobrazit výchovná opatření, když najedeš myší na název školy vpravo nahoře (je to experimentální funkce, nezaručujeme její správnou práci).

Je to zadarmo?
Ano. Je možné, že se tu časem objeví nějaká nenápadná reklama, nebo zavedu nějaký prémiový účet.

Pokročilejší dotazy

Jak se můžu přihlásit nebo zaregistrovat?
Přihlášení probíhá přes účet Všechno, atd, což je můj portál, kde jsou Známky umístěny. Ale je to jednoduché, po zobrazení známek pomocí formuláře na hlavní straně najeď dolů na odkaz uložit známky a systém už tě dovede.

Kde najdu adresu přihlašovací stránky?
Najeď na stránku kde se přihlašuješ do Bakalářů a zkopíruj celý obsah adresního řádku (ten bílý řádek nahoře). Celá adresa by měla začínat https:// nebo http:// a končit /login.aspx. Pokud tomu tak není, zkus na konec adresy přidat uvod.aspx a stiskni enter. Pokud to ani tak nejde, můžeš mě kontaktovat :)

Ve výpisu známek se mi zobrazují i předměty, které už na Bakalářích nejsou. Co s tím?
Systém zatím nedokáže odstranit prázdné předměty. Pokud se to stane, použij možnost promazat data po kliknutí na klíč na hlavní straně.

Jaktože průměr neodpovídá známkám?
Průměr zobrazený ve výpisu známek je vážený průměr zobrazený na Bakalářích. To znamená, že při výpočtu jsou zohledněny váhy známek. Také se může stát, že Bakaláři vypočtou průměr špatně, ale i v tomto případě je tu kvůli případným neshodám s učitelem ponechán.

To podrobné zobrazení předmětu zabírá moc místa. Není jiná možnost?
Dřívější horizontální úsporné zobrazení je od verze 5.0 vypuštěno. Časem připravíme mobilní verzi Známek.

Nové známky se mi tady ještě nezobrazily, přestože na Bakalářích už jsou. Kde je problém?
Náš server kontroluje známky jednou za půl hodiny a většinou nestihne projet všechny bakaláře, takže bude třeba chvíli počkat. Čas poslední kontroly můžeš najít po kliknutí na klíč na hlavní straně, průměrná frekvence kontroly je asi 40 minut.

Můžu účet odstranit, když ho už nepotřebuju?
Ano, po kliknutí na klíč na hlavní straně je odkaz odstranit zdroj. Tím se odstraní úplně vše spojené s daným účtem na Bakalářích, tady přihlašovací údaje, URL adresa a všechny známky. Ostatní zdroje a tvůj účet Všechno, atd zůstanou beze změny. Všechno, atd účet zatím není možné odstranit.

Na všech stránkách chybí odkaz na hlavní stránku. To musím vždy zadávat adresu ručně?
Nemusíš :) Na každé stránce vpravo nad logem je šedá šipka, která tě dovede na hlavní stránku. Jednoduché, že?

Našel jsem chybu nebo mám nápad, jak Známky vylepšit. Můžu o tom dát vědět?
Rozhodně, pozitivní i negativní odezvu s radostí přijmu. Neboj se mi napsat na email aslanex@vsechno-atd.cz. Do předmětu uveď něco jako Připomínka ke Známkám, Chyba ve Známkách nebo podobně.

Můžu nějak pomoci s vývojem?
Můžeš to zkusit, ale je to fakt těžký. Jestli máš zájem, neboj se mě kontaktovat.

Kdo jsi?
Aslanex, mladý kluk a vývojář portálu Všechno, atd a všeho na něm. Taky dělám YouTube reportáže z veřejné dopravy. Víc informací snad najdeš na hlavní stránce Všeho, atd a nebo někde jinde v internetu.

používáním souhlasíš s podmíkami užití
Známky
6.3
, AslanexingCompany 2016 | email | úvodní video | FAQ | changelog